Vítejte ve firemní skupině Rotom

Naše produkty a logistické služby využívají tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě, kteří denně plní požadavky svých zákazníků. Dostupnost našich výrobků a služeb v konkrétním čase a místě zajišťuje více než 650 zaměstnanců skupiny Rotom v 11 evropských zemích. Našim zákazníkům radíme a podporujeme je tím, že jim nabízíme nejvýhodnější logistická řešení a přizpůsobujeme je jejich individuálním potřebám. Svými produkty podporujeme dodavatelské řetězce našich zákazníků již více než 40 let.

Sídlo společnosti Rotom se nachází v Nizozemsku, ale pobočky máme také v Belgii, Francii, Německu, Rakousku, Polsku, Španělsku, Portugalsku a Dánsku. Přesná umístění našich firem si můžete prohlédnout zde.

Specializujeme se na poskytování nejlepších produktů pro transport a skladování a nabízíme jen tu nejlepší kvalitu našich logistických služeb. Naše základní skupiny logistických produktů týkajících se nákupu a pronájmu jsou:Firemní skupina Rotom – data a fakta

Grupa Rotom istnieje na europejskim rynku od ponad 40 lat. Centrala firmy znajduje się w Son, niedaleko Eindhoven w Holandii.


400 zaměstnanců

>650 zaměstnanců

15_L_gerin_9_L_ndern

27 Poboček 11 zemích

ponad 10 mln palet rocznie

>16 milionů vyexpedovaných palet každý rok

30 lat doświadczenia w logistyce

>40 let zkušeností


Poslání a cíle

Naším posláním je významně podporovat naše zákazníky v jejich dodavatelském řetězci a zaručit jim ty nejlepší výrobky a služby. Rotom nabízí společnostem v celé Evropě možnost optimalizovat svůj dodavatelský řetězec, aby se mohly soustředit na své hlavní obchodní aktivity.

Naše nejdůležitější hodnoty jsou:

  • Kvalita
  • Spolehlivost
  • Flexibilita
  • Efektivita při hledáníf řešení

Naší ambicí je stát se vedoucí společností v našem oboru v Evropě díky neustálému zefektivňování a zlepšování dodavatelských řetězců našich zákazníků. Toho chceme dosáhnout poskytováním nejlepších logistických řešení, produktů a služeb, které zlepší efektivitu logistických procesů a zároveň přinesou hmatatelné úspory.

KOPIE POPTÁVKY VÁM BUDE ZASLÁNA E-MAILEM

will be sent to you by email

Nebyl vybrán soubor
X Maximální velikost <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Required fields