Služby

Služby pronájmu

Služba pronájmu poskytuje flexibilitu a šetří čas i náklady. Pronajaté produkty vám dodáme přímo do firmy a po skončení pronájmu si je jednoduše vyzvednete.

Čtěte více

Sdružování logistických produktů

Využijte službu poolingu, při které pro vás vybereme správný typ obalu a komplexně se postaráme o jeho stálou dostupnost, abychom zajistili jeho efektivní využití.

Čtěte více

Paletové bankovnictví

Přeprava vratných obalů od zákazníků, kteří jsou daleko od vašeho sídla, může být velmi nákladná. Využitím služby paletového bankovnictví můžete tyto náklady snížit až o 80 %.

Čtěte více

Opakované použití nosičů nákladu

Využijte naše řešení zpětného odběru obalů. Zapečetíme váš systém a získáme zpět nevrácené obaly vašich dodavatelů, čímž snížíme vaše logistické náklady.

Čtěte více

Design produktu

Navrhujeme speciální obaly na míru vašemu dodavatelskému řetězci. Poradíme vám s výběrem nejlepšího řešení a poskytneme technickou podporu v každé fázi projektu.

Čtěte více

Oprava a údržba

Vratné obaly vyžadují pravidelné opravy a údržbu. Provádíme servis poškozených palet, kontejnerů nebo rolovacích kontejnerů a znovu je zařazujeme do dodavatelského řetězce.

Čtěte více

Odkup

Pokud máte nepoužité nebo poškozené vratné obaly a chcete se jich zbavit, rádi je od vás odkoupíme. Pokud chcete vyměnit starý obal za nový, můžeme vám pomoci.

Čtěte více
Níže je uveden úplný seznam našich služeb, které úspěšně podpoří a zlepší váš dodavatelský řetězec. Proč? Protože díky našim dlouholetým zkušenostem je každá z nich založena na naší schopnosti přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům a potřebám. Věříme, že každé z následujících logistických řešení je podporou vašeho podnikání, protože je navrženo tak, aby přinášelo hmatatelné výhody a zároveň dbalo na životní prostředí.