Oprava a údržba

Náklady a investice na nákup nových logistických produktů jsou někdy velmi vysoké. V mnoha případech se lze těmto investicím zcela vyhnout. Pokud budete dřevěné palety nebo gitterboxy udržovat v dobrém stavu, přispějete k prodloužení jejich životnosti a zvýšíte jejich nákladovou efektivitu. Údržba nosičů nákladu vede také k větší bezpečnosti Vašich výrobků během přepravy a skladování.

Díky našim odborníkům, technickému zázemí a 40 letům zkušeností dokážeme profesionálně opravit a udržovat Vaše výrobky. Specializujeme se na opravy dřevěných palet EPAL, gitterboxů, kovových boxů a rollkontejnerů.

Oprava palet EPAL a gitterboxů

Díky certifikátu EPAL jsme schopni opravovat europalety a gitterboxy EPAL tak, že opravené výrobky zaručeně odpovídají svým původním specifikacím. Naše automatické a poloautomatické opravárenské linky zajišťují nejvyšší kvalitu služeb. Můžete si být jisti, že po opravě palet nebo gitterboxů je budete moci opět bez problémů používat.

Oprava a péče o rollkontejnery

Rollkontejnery jsou velmi snadno ovladatelné, ale přesto náročné výrobky. Správná údržba vašeho vozového parku rollkontejnerů je nesmírně důležitá nejen z hlediska produktivity práce, ale také z hlediska spolehlivosti obsluhy. Ta má významný vliv na rychlost a kvalitu práce. Pro opravy a údržbu vašich mřížkových vozíků nabízíme následující služby: Výměna sady kol, montáž odpovídajících kol pro různé typy povrchů nebo odstranění starých etiket a obalové fólie z rollkontejnerů.

Naše služby jsou k dispozici po celé Evropě

Jsou Vaše palety a gitterboxy distribuovány v různých zemích a skladech? Žádný problém. Díky 15 pobočkám v 9 zemích můžeme vaše logistická přepravní zařízení opravit nebo udržovat v nejbližší pobočce Rotom. To umožňuje rychlou a cenově výhodnou opravu.

Naše služba oprav a údržby

Jednoduše vyplňte níže uvedený formulář - kopii poptávky obdržíte na Vaši e-mailovou adresu. Poptávku na opravu nebo údržbu můžete vznést také prostřednictvím kterékoli stránky produktu. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat a po společné analýze sortimentu Vám poskytneme nejvýhodnější nabídku.

Další informace o opakovaném použití nosičů nákladu

Existuje možnost opakovaného použití Vašich palet nebo gitterboxů a Vy neustále hledáte řešení, jak je získat zpět a udržet v dobrém stavu? Seznamte se s naší službou pro opakované použití nosičů nákladů.

KOPIE POPTÁVKY VÁM BUDE ZASLÁNA E-MAILEM

will be sent to you by email

Nebyl vybrán soubor
X Maximální velikost <5 MB
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

*Required fields